مرورگر شما پشتیبانی نمی شود.
برای استفاده درست از امکانات سایت، از آخرین نسخه یکی از مرورگرهای پیشنهادی زیر استفاده نمائید:
Mozilla FireFox | Google Chrome | Internet Explorer

M-SI با بیش از 2 دهه فعالیت مفتخر به عرضه ورق های استنلس استیل و دیگر اقلام فلزی می باشد، در این مجموعه سعی شده است در زمینه های مختلف فلزی نیاز شما عزیزان در ارتباط با انواع فلزات با استانداردهای بین المللی و قیمت مناسب پوشش داده شود امید است با راهنمایی شما عزیزان ما را در خدمات بهتر و واردات محصولات مورد نیازتان یاری رسانید.

استیل محمد

استیل محمد به منظور تهیه و تامین اقلام فلزی مورد نیاز در صنایع غذایی، بهداشتی، نفت و گاز و پتروشیمی، آسانسور و صنایع برودتی و حرارتی آغاز به کار کرده است و در ادامه راه اقدام به واردات استنلس استیل نمود و خود را به عنوان یکی از وارد کنندگان استنلس استیل مطرح نمود همچنین فعالیت خود را در زمینه ورق های مشبک و فلزات دیگر گسترش دارد و به علت گستردگی کار اقدام به تاسیس ساب استیل در معروفترین مجتمع استنلس استیل (پارس غدیر) نمود.

استیل محمد هم اکنون با تجربه 2 دهه فعالیت در انواع اقلام فلزی هم اکنون در زمینه استنلس استیل و در سطح وسیع تر در آهن آلات و گالوانزه و مشبک فعالیت خود را ادامه می دهد و پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

ساب استیل

در سال 1389 فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه استنلس استیل و مشبک استیل آغاز کرده و به عنوان اولین عرصه کننده های ورق مشبک استیل در مجتمع تحاری پارس غدیر مطرح می باشد.

این مجموعه با توجه به نیازی که در زمینه مشبک استیل وجود دارد ورق مشبک را در انواع ضخامت ها و چشمه های گوناگون تحت پوشش خود قرار داده است ضمنا استنلس استیل را در طیف گسترده به لحاظ ضخامت و نوع ورق در حالتهای شیت و رول بطور کامل عرضه کرده است.